קצת עליי

 
וירה חרופה, צלמת אופנה, ביוטי ופורטרטים מתל אביב, ישראל.
 
מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי להתעסק בצילום. אני אוהבת מאוד לצלם תמונות מזוויות מיוחדות ולפסל אותן בעזרת האור. כבר בגיל 16 התחיל הרומן האינסופי שלי עם המצלמה והפריים המוקפא, האהבה והרצון להעביר עוצמות וסיפור דרך תמונות רק הלכו וגברו והמשיכו אל החיים הבוגרים שלי ומהווים חלק בלתי נפרד מהאישיות שלי. במהלך דרכי המקצועית במהלך השנים, רכשתי ידע מקצועי במסגרות שונות, התמקצעתי בעולם צילום האופנה בכמה דרכים שונות. עבודתי כוללת הפקות אופנה עצמאיות אשר התפרסמו במספר מגזינים ובלוגים בתחום האופנה ובאתרים שונים, בנוסף אני מצלמת דוגמנים/יות, אמנים שונים, זמרים ושחקנים לצורך פרסומי יח״צ בתקשורת, תיק עבודות אישי ומקצועי, לצורך פרסום או למען העצמה עצמית והענקת ביטחון מול מצלמה למצולמים שלי.
 
 חלק בלתי נפרד מן ההתקדמות שלי בעולם האופנה והפורטרטים הוא בזכות העבודה שלי עם מספר צלמות וצלמים גדולים ומוכשרים בתעשייה המקומית לתקופה ממושכת, זכיתי ללמוד מהם רבות בתקופה זו ובעיקר להבין כיצד מתנהלים בעולם ההפקות וימי צילומים מורכבים ורוכשים יכולת לנהל צוות שלם בזמן צפוף ולפעמים בתנאי שטח מאתגרים וכיצד לנהל נכון סטודיו ותפעל ציוד מורכב. כמו כן זכיתי לשאוף השראה מאותם הצלמים ולהפנים לאיזה כיוון אני רוצה לקחת את האומנות שלי וכיצד להביע את עצמי ולהתנהל מקצועית בימי צילום ובעת הפקתם.
 
בנוסף עבדתי ארוכות עם בלוגריות אופנה מגוונות, אשר חלקן הציגו בפני ובהשתתפותי צילומים בבירות אופנה כמו פריז המופלאה וניו יורק האינסופית. לעיתים אני מצלמת בשבועות אופנה. כמו כן חלק בלתי נפרד ואחד האהובים עלי בעבודה שלי הוא צילום עבור מעצבים ישראלים ובינלאומיים, למשל  צילומי קולקציות, צילומי תדמית ואווירה לעיצובים המגוונים, צילומי קמפיינים והפקות מתוכננות יצירתיות. חלק מעט שונה מעבודת האופנה הוא צילומי פורטרטים אישיים לפי הזמנה, בין אם זה בחלל האינטימי של  המצולמים או בחלל סטודיו בשילוב תאורה טבעית ותאורה מלאכותית. בנוסף אני מצלמת עבור מאפרים ומעצבי שיער, ועם ניסיון צילום רחב בבתי ספר לאיפור, צילומי ביוטי, בהתמקדות על סגנון איפור מיוחד וחדשני ואף יצירתי.
 
הגישה שלי לצילום היא קודם כל עשייה מתוך אהבה ותשוקה. אני נותנת שירות איכותי ללא פשרות. הצילום נעשה תוך דיוק מרבי, ומפיק תוצאות מחמיאות עבור כל לקוח. אני מאמינה כי לכל פרויקט יש את הייחודיות שלו לכן אני מקדישה תשומת לב מהפרטים הקטנים ביותר ועד לראיה כוללת של הפריים המוגמר. כמו כן בצילומי פורטרטים אני מקפידה לגרום למצולמים שלי להרגיש בנח מולי ומול המצלמה ולגרום להם להרגיש שהם בידיים הנכונות כי אצלי המטרה היא להוציא את הצד הטוב והאותנטי ביותר של המצטלמים.
 
אני מזמינה אתכם להביט בגלריות שלי, להתרשם מהפרויקטים השונים שביצעתי עד כה וליצור קשר לתיאום יום צילום או התייעצות.

צור קשר

error: Content is protected !!